Najczęściej zadawane pytania

E-mail wysyłamy w ciągu 48 godzin. Zawiera on indywidualną nazwę użytkownika (login) i hasło, które umożliwiają rozpoczęcie korzystania z serwisu.

Dopiero od momentu, gdy otrzymają Państwo ten e-mail, liczy się pierwszy miesiąc abonamentowy.

"Wychowawca z klasą” to platforma z e-szkoleniami i pomocami dla nauczycieli, z której mogą korzystać wszyscy wychowawcy w Twojej szkole. Wybierz odpowiedni do swoich potrzeb wariant abonamentu: jedno stanowisko, 2–20 stanowisk, 21–50 stanowisk lub 51–100 stanowisk. W załączonej instrukcji znajdziesz prosty przewodnik, jak krok po kroku: założyć konto i wysłać zaproszenia do logowania się do nauczycieli w Twojej szkole.

Użytkownicy portalu wychowawcazklasa.pl mają możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z ekspertami: 

  • Poprzez Poradnię portalu – użytkowników, którzy mogą korzystać z Poradni online, określa regulamin portalu; mogą oni co miesiąc zadać 2 pytania naszym ekspertom, korzystając z „Mojej strefy” lub ze ścieżki „Zadaj pytanie". Każda odpowiedź jest podpisana przez eksperta. Średni czas otrzymania odpowiedzi to zaledwie 48 h.
  • Uczestnicząc w czatach online – są one dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Podczas czatu otrzymasz od razu odpowiedź na swoje pytanie. 

Gdy zapomnisz jak brzmi Twój login, skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta - mailem: [email protected] lub telefonicznie: 22 518 29 29.

Gdy nie pamiętasz swojego hasła, skorzystaj z tej strony: Przypomnij hasło 

Aby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na ten temat, przeczytaj Regulamin serwisu

Wydawcą portalu "Wychowawca z klasą" jest Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Redakcja portalu współpracuje z wybitnymi pedagogami i pscyhologami oraz ze specjalistami prawa oświatowego wśród których są pracownicy Ministerstwa Edukacji Narodowej, kuratoriów oświaty, poradni pedagogiczno-psychologicznych, a także prawnicy specjalizujący się w prawie pracy oraz prawie oświatowym, których wiedza oraz doświadczenie gwarantują najwyższą jakość przekazywanych informacji i odpowiedzi na pytania użytkowników. Redakcja portalu dba również o to, aby publikowane teksty były jasne, przystępne, a przy tym precyzyjne, co zostało niejednokrotnie docenione przez użytkowników.

Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
ul. Łotewska 9A
03-918 Warszawa
NIP: 526-19-92-256
KRS: 0000098264 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, Sąd Gospodarczy XVI Wydział Gospodarczy Rejestrowy
Wysokość kapitału zakładowego: 200 000 zł

nasze wyróżnienia

credentials