O nas

„Wychowawca z klasą” – gwarantuje wsparcie w pracy wychowawcy klasy; wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu! Portal z poradami, gotowcami, wskazówkami i eszkoleniami.

  • Pokażemy Ci: jak oswoić roszczeniowych i napastliwych rodziców. 
  • Podpowiemy: jak wyciszyć nadpobudliwych uczniów, czy zaktywizować tych ospałych, nieobecnych, gdy tego potrzebujesz. 
  • Znajdziesz tu rozwiązania zadań wyznaczonych Ci przez dyrektora, odpowiedzi na trudne pytania, dotyczące  zarówno zagadnień prawnych, jak i pomocy psychologiczno-pedagogicznej. 
  • Będziesz mógł skorzystać z indywidualnej porady podczas dyżurów ekspertów: prawnika, psychologa, czy pedagoga.
  • Otrzymasz dostęp do po(d)ręcznej teczki wychowawcy z bazą niezbędnych dokumentów i paletą różnorodnych scenariuszy lekcji wychowawczych.

Redaktorem merytorycznym portalu jest: Marta Wysocka
Specjalistka w zakresie prawa oświatowego, autorka i redaktorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu edukacji i oświaty, prawa oświatowego oraz prawa pracy. Ukończyła kierunki prawo oraz filologia polska na Uniwersytecie Łódzkim.

Konsultantem merytorycznym portalu jest: Katarzyna Stępniak
Pedagog, andragog, edukator, nauczyciel akademicki. Obecnie kierownik Wydziału Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych ORE. Ekspert merytoryczny w projekcie „Opracowanie i wdrożenie kompleksowego systemu pracy z uczniem zdolnym”. Trener w obszarze dotyczącym pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz planowania i udzielania wsparcia dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Poznaj wszystkich naszych ekspertów – zobacz >> 

nasze wyróżnienia

credentials