#ZostanWDomu nauka zdalna z Amazon

13 marca 2020
STEM Kindloteka

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach, Amazon we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji udostępnił wszystkim chętnym nauczycielom, edukatorom, bibliotekarzom oraz rodzicom warsztaty edukacyjne online, które przygotują ich do przeprowadzenia ze swoimi uczniami bądź dziećmi lekcji zdalnych.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak prowadzić ciekawe i angażujące zajęcia dla najmłodszych, związane z przedmiotami ścisłymi, m.in. technologią, inżynierią i matematyką. Każdy webinar Amazon potrwa 90 minut i będzie przedstawiać inne treści, pomysły i eksperymenty. Zapraszamy na wszystkie!

Zapamiętaj!

Więcej informacji na temat warsztatów i ich terminów dla edukatorów można znaleźć na stronie: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/nauczycielu-poprowadz-lekcje-online?fbclid=IwAR2PlWO9eKfKXYyBGDCRKNTVEN2NNStezU4ns30qxKDP1LIhCXG5Q4t0VjI.

Współpraca Amazon z Ministerstwem Cyfryzacji realizowana jest w ramach stworzonego i prowadzonego przez firmę programu STEM Kindloteka. W szkołach i bibliotekach powstają interaktywne strefy edukacyjne, w których regularnie odbywają się warsztaty programowania i innych umiejętności w obszarze STEM.

13 marca 2020

Tematyka

nasze wyróżnienia

credentials